
LENOVO
LENOVO ThinkBook 16 G6 ABP 16" AMD Ryzen 5 7530U 16GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11 Pro
от 543,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkBook 16 G6 ABP 16" AMD Ryzen 5 7530U 16GB/256GB Win11 Pro|
543,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkBook 16 G6 ABP |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7530U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






