
LENOVO
LENOVO ThinkBook 14S Yoga G2 IAP 14" Intel Core i5-1235U 8GB/512GB Win11
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11
от 663,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkBook 14S Yoga G2 IAP 14" Intel Core i5-1235U 8GB/512GB Win11|
663,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkBook 14S Yoga G2 IAP |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1235U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | IT |
Подобни продукти






