
LENOVO
LENOVO ThinkBook 14S Yoga 14" Intel Core i5-1135G7 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11 Pro
от 525,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkBook 14S Yoga 14" Intel Core i5-1135G7 16GB/512GB Win11 Pro|
525,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkBook 14S Yoga |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | BE |
Подобни продукти






