
LENOVO
LENOVO ThinkBook 13X G4 13" Intel Core Ultra 5 125H 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: Win11 Pro
от 895,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkBook 13X G4 13" Intel Core Ultra 5 125H 16GB/512GB Win11 Pro|
895,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkBook 13X G4 |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1920 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14-ядрен (до 4.50GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | ES |
Подобни продукти






