LENOVO
LENOVO Legion Y740S-15IMH 15" Intel Core i5-10300H 16GB/512GB Dos
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Dos
от 627,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO Legion Y740S-15IMH 15" Intel Core i5-10300H 16GB/512GB Dos|
627,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Legion Y740S-15IMH |
| Серия | Legion |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-10300H, 4-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Dos |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






