
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 16" Intel Core i5-13420H 32GB/512GB Win11
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11
от 653,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 16" Intel Core i5-13420H 32GB/512GB Win11|
653,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 5 16IRH10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






