
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 16AKP10 16" AMD Ryzen AI 5 350 32GB/512GB Win11
Процесор: AMD Ryzen AI
Операционна система: Win11
от 845,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 5 16AKP10 16" AMD Ryzen AI 5 350 32GB/512GB Win11|
845,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 5 16AKP10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 860M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 5 350, 6-ядрен (до 4.80GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






