
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 14Q8X9 14" Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 32GB/512GB Win11
Процесор: Qualcomm Snapdragon
Операционна система: Win11
от 610,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 5 14Q8X9 14" Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 32GB/512GB Win11|
610,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 5 14Q8X9 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Qualcomm Adreno |
| Процесор, модел | Qualcomm® Snapdragon® X X1-26-100, 8-ядрен (до 3.40GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






