
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 15" Intel Core i3 N305 8GB/512GB Win11
Процесор: Intel Core i3
Операционна система: Win11
от 422,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 15" Intel Core i3 N305 8GB/512GB Win11|
422,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 3 15IAN8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-N305, 8-ядрен (до 3.80GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






