
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 15ABP8 15" AMD Ryzen 7 5825U 16GB/1TB Win11
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11
от 597,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 3 15ABP8 15" AMD Ryzen 7 5825U 16GB/1TB Win11|
597,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 3 15ABP8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 5825U, 8-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






