
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 15ABP8 15" AMD Ryzen 5 5625U 8GB/512GB Win11
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11
от 494,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 3 15ABP8 15" AMD Ryzen 5 5625U 8GB/512GB Win11|
494,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 3 15ABP8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 5625U, 6-ядрен (до 4.30GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






