
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Athlon Silver 7120U 4GB/128GB Win11
Процесор: AMD Athlon
Операционна система: Win11
от 302,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Athlon Silver 7120U 4GB/128GB Win11|
302,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 3 14AMN8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | AMD Athlon |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 610M |
| Процесор, модел | AMD Athlon™ Silver 7120U, 2-ядрен (до 2.40GHz, 2MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | IT |
Подобни продукти






