
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 14AHP10 14" AMD Ryzen 7 8840HS 8GB/512GB No OS
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: No OS
от 604,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Slim 3 14AHP10 14" AMD Ryzen 7 8840HS 8GB/512GB No OS|
604,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Slim 3 14AHP10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 780M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 8840HS, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






