
LENOVO
LENOVO IdeaPad Flex 5 16ALC7 16" AMD Ryzen 7 5700U 16GB/1TB Win11
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11
от 715,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Flex 5 16ALC7 16" AMD Ryzen 7 5700U 16GB/1TB Win11|
715,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Flex 5 16ALC7 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 5700U, 8-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






