
от 315,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad Flex 3 12IAN8 12" Intel Intel N100 8GB/128GB Chrome|
315,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad Flex 3 12IAN8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Intel |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Processor N100, 4-ядрен (до 3.40GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 12" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






