
LENOVO
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10 16" Intel Core Ultra 7 255U 16GB/1TB Win11
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11
от 799,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10 16" Intel Core Ultra 7 255U 16GB/1TB Win11|
799,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






