
LENOVO
LENOVO IdeaPad 3 CB 15IJL6 15" Intel Celeron N4500 8GB/128GB Chrome
Процесор: Intel Celeron
Операционна система: Chrome
от 317,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad 3 CB 15IJL6 15" Intel Celeron N4500 8GB/128GB Chrome|
317,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad 3 CB 15IJL6 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N4500, 2-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






