
LENOVO
LENOVO IdeaPad 3 15IAU7 15" Intel Core i7-1255U 16GB/512GB Win11
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11
от 581,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad 3 15IAU7 15" Intel Core i7-1255U 16GB/512GB Win11|
581,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad 3 15IAU7 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1255U, 10-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






