
LENOVO
LENOVO IdeaPad 3 14IGL05 14" Intel Celeron N4020 8GB/256GB Win11
Процесор: Intel Celeron
Операционна система: Win11
от 361,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad 3 14IGL05 14" Intel Celeron N4020 8GB/256GB Win11|
361,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad 3 14IGL05 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics 600 |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N4020, 2-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






