
LENOVO
LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 15" AMD Ryzen 3 7320U 8GB/512GB Win11
Процесор: AMD Ryzen 3
Операционна система: Win11
от 370,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 15" AMD Ryzen 3 7320U 8GB/512GB Win11|
370,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaPad 1 15AMN7 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 610M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 7320U, 4-ядрен (до 4.10GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






