
от 751,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaCentre AIO 3 27IRH9 Intel Core i5-13420H 16GB/512GB Win11|
751,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaCentre AIO 3 27IRH9 |
| Серия | IdeaCentre |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
Подобни продукти






