от 716,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9 AMD Ryzen 5 7535HS 16GB/512GB Win11|
716,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | IdeaCentre AIO 27ARR9 |
| Серия | IdeaCentre |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 660M Shared Video Memory (UMA) |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7535HS, 6-ядрен (до 4.55GHz, 16MB Кеш) |
Подобни продукти






