
от 532,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO CHROME 14M9610 14" MediaTek Kompanio Ultra 910 16GB/256GB Chrome|
532,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | CHROME 14M9610 |
| Серия | CHROME |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | MediaTek |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | ARM Immortalis |
| Процесор, модел | MediaTek Kompanio Ultra 910, 8-ядрен (до 3.60GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | ES |
Подобни продукти






