
LENOVO
LENOVO 500e Chromebook G3 11" Intel Celeron N4500 4GB/32GB Chrome
Процесор: Intel Celeron
Операционна система: Chrome
от 281,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO 500e Chromebook G3 11" Intel Celeron N4500 4GB/32GB Chrome|
281,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | 500e Chromebook G3 |
| Серия | 500e |
| SSD Диск | 32GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N4500, 2-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






