
от 337,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO 14W G2 14" AMD 3015e 8GB/128GB Windows|
337,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | 14W G2 |
| Серия | 14W |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | AMD |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD 3015e, 2-ядрен (до 2.30GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Windows |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






