
LENOVO
LENOVO 14E G3 14" Intel Core i3-N305 8GB/128GB Chrome
Процесор: Intel Core i3
Операционна система: Chrome
от 249,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO 14E G3 14" Intel Core i3-N305 8GB/128GB Chrome|
249,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | 14E G3 |
| Серия | 14E |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-N305, 8-ядрен (до 3.80GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






