LEXAR
Lexar 32GB Kit (2x16GB) Ares DDR5 6000 CL32 1.35V heatsink, Non-RGB lighting, Dual pack, Black Color
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 6000MHz(PC5-48000) |
| CAS латентност | CL38 |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.3 V |
| Външен цвят | Черен |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 6000MHz(PC5-48000) |
| Капацитет | 32 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






