
DELL
DELL Latitude E6420 14" Intel Core i5-2520M 4GB/256GB Windows 7 Pro
✔ Intel® Core™ i5-2520M, 2-ядрен (до 3.20GHz, 3MB Кеш)
✔ Intel HD Graphics 3000
✔ 35.6 cm (14") 1600x900 (HD+)
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Latitude E6420 |
| Серия | Latitude |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1600x900 (HD+) |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel HD Graphics 3000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-2520M, 2-ядрен (до 3.20GHz, 3MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Windows 7 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






