KINGSTON
Kingston 8GB 5600MT/s DDR5 Non-ECC CL46 DIMM 1Rx16
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Конфигуриране на модулите памет | 1024 x 64 |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS латентност | CL46 |
| TRCD | 45 |
| TRP | 45 |
| TRAS | 48 |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , Single Rank , SPD EEPROM , XMP , Halogen-Free |
| Съвместими устройства | PC |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Височина | 31.25 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 5600MHz(PC5-44800) |
| Капацитет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






