KINGSTON
Kingston DRAM 16GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 2Rx8
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS латентност | CL22 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| TRAS | 32 |
| Характеристики на паметта | Dual Rank , ODT , SPD EEPROM |
| Съвместими устройства | Лаптоп , Други |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR4 SDRAM |
| Скорост | 3200MHz(PC4-25600) |
| Капацитет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






