KINGSTON
Kingston 64GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM (Kit of 2) FURY Renegade RGB XMP
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 64 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| CAS латентност | CL32 |
| TRCD | 39 |
| TRP | 39 |
| TRAS | 48 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , SPD EEPROM , LED , XMP 3.0 |
| Съвместими устройства | PC |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.4 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Сив |
| Дълбочина | 133.35 мм |
| Височина | 44 мм |
| Ширина | 7.66 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 6400MHz(PC5-51200) |
| Капацитет | 64 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






