KINGSTON
Kingston 64GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) FURY Beast RGB
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 64 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Конфигуриране на модулите памет | 4 x 64 |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS латентност | CL16 |
| TRCD | 20 |
| TRP | 20 |
| TRAS | 45.75 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Dual Rank , ODT , SPD EEPROM , XMP 2.0 , LED |
| Съвместими устройства | PC |
| Максимална температура на околната среда | 70 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 85 °C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 135.35 мм |
| Височина | 43 мм |
| Ширина | 8.2 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR4 SDRAM |
| Скорост | 3200MHz(PC4-25600) |
| Капацитет | 64 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






