GOODRAM
GOODRAM UDIMM DDR5 16GB 6400MHz 32-38-38 IRDM BLACK V SILVER
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC |
| Конфигуриране на модулите памет | 2048 x 8 |
| Скорост/честота на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| CAS латентност | CL32 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 3.0 , AMD EXPO |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Черен/Сребрист |
| Дълбочина | 6 мм |
| Височина | 31.25 мм |
| Ширина | 133.35 мм |
| Номинално тегло | 0.033 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 6400MHz(PC5-51200) |
| Капацитет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






