
1stPlayer
1stPlayer кутия Case EATX - IF8 Black - 4 x 140 mm A-RGB fans included, USB-C
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | IF8-BK-4FO7-14 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm A-RGB Rear: 1 x 140 mm A-RGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Bottom: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 3 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 390 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports BTF motherboards with hidden rear connectors for a cleaner look and easier cable management Support installing of up to 9 x 120 mm or 8 x 140 mm fans Front and side panels are reversible,enabling upside-down installation for your preferred balance of cooling and showcase Built-in GPU bracket prevents sag, protects the PCIe slot, and keeps your graphics card perfectly aligned for a cleaner showcase |
| РАЗМЕРИ | 450 x 243 x 512 mm |
| ТЕГЛО | 8.5 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977916595354 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.5 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 390 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 180 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред, 420 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






