
HP
HP ZBook Fury 17 G7 17.3" Intel Core i7-10850H 32GB/512GB NVIDIA RTX 3000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-10850H, 6-ядрен (до 5.10GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 3000
✔ 43.9 cm (17.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Fury 17 G7 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10850H, 6-ядрен (до 5.10GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






