
HP
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6" Intel Core i7-10610U 32GB/1TB NVIDIA P520 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-10610U, 4-ядрен (до 4.90GHz, 8MB Кеш)
✔ NVIDIA P520
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Firefly 15 G7 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA P520 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10610U, 4-ядрен (до 4.90GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






