
HP
HP ProBook 430 G8 13.3" Intel Core i5-1135G7 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ProBook 430 G8 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






