
HP
HP EliteBook 855 G8 15.6" AMD Ryzen 5 PRO 5650U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 PRO 5650U
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 855 G8 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 5650U, 6-ядрен (до 4.20GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






