
HP
HP EliteBook 835 G7 13.3" AMD Ryzen 5 PRO 4650U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 PRO 4650U
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 835 G7 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 4650U, 6-ядрен (до 4.00GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






