
HP
HP EliteBook 830 G6 13.3" Intel Core i7-8565U 8GB/256GB
✔ Intel® Core™ i7-8565U, 4-ядрен (до 4.60GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | EliteBook 830 G6 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8565U, 4-ядрен (до 4.60GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Честота на опресняване | 60Hz |






