
HP
HP EliteBook 830 G8 13.3" Intel Core i7-1165G7 32GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 830 G8 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






