
HP
HP EliteBook 735 G6 13.3" AMD Ryzen 5 PRO 3500U 8GB/256GB
✔ AMD Ryzen 5 PRO 3500U
✔ Integrated
✔ 33.8 cm (13.3") 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 735 G6 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 3500U, 4-ядрен (до 3.70GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13.3" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






