
HP
HP 255 G8 15.6" AMD Ryzen 3 3250U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 3 3250U, 2-ядрен (до 3.50GHz, 4MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | 255 G8 |
| Серия | 255 |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 3250U, 2-ядрен (до 3.50GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






