
HP
HP ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI 14" AMD Ryzen AI Max Pro 385 32GB/2TB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen AI Max Pro
Операционна система: Win11 Pro
от 2509,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI 14" AMD Ryzen AI Max Pro 385 32GB/2TB Win11 Pro|
2509,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI Max Pro |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon 8050S |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI Max Pro 385, 12-ядрен (до 5.00GHz, 48MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






