
HP
HP ZBook Power G11 16" Intel Core Ultra 5 135H 32GB/512GB NVIDIA RTX 1000 Ada 6GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: Win11 Pro
от 2098,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Power G11 16" Intel Core Ultra 5 135H 32GB/512GB NVIDIA RTX 1000 Ada 6GB Win11 Pro|
2098,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Power G11 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 1000 Ada 6GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 135H, 14-ядрен (до 4.60GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






