
HP
HP ZBook Power G10 15" AMD Ryzen 9 Pro 7940HS 32GB/1TB NVIDIA RTX 2000 Ada 8GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 9
Операционна система: Win11 Pro
от 2789,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Power G10 15" AMD Ryzen 9 Pro 7940HS 32GB/1TB NVIDIA RTX 2000 Ada 8GB Win11 Pro|
2789,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Power G10 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 2000 Ada 8GB |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 9 Pro 7940HS, 8-ядрен (до 5.20GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






