
HP
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 18" Intel Core Ultra 9 285HX 64GB/2TB NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 9
Операционна система: Win11 Pro
от 4988,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 18" Intel Core Ultra 9 285HX 64GB/2TB NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB Win11 Pro|
4988,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Fury G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш) |
| Размер на екрана | 18" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






