
HP
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 18" Intel Core Ultra 7 255HX 32GB/1TB NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11 Pro
от 3934,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 18" Intel Core Ultra 7 255HX 32GB/1TB NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8GB Win11 Pro|
3934,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Fury G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255HX, 20-ядрен (до 5.20GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 18" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






