
HP
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 16" Intel Core Ultra 7 265HX 64GB/512GB NOOS
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: NOOS
от 2098,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 16" Intel Core Ultra 7 265HX 64GB/512GB NOOS|
2098,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Fury G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 265HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | NOOS |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






