
HP
HP ZBook Fury 17 G7 17.3" Intel Core i7-10850H 32GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 947,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
HP ZBook Fury 17 G7 17.3" Intel Core i7-10850H 32GB/512GB Win11 Pro|
947,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ZBook Fury 17.3 G8 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-11850H, 8-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17.3" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






